Dukolm
26.9.2014 20:27
Nightfall
Grey Council

"neviditelné" (s uvozovkami), uzamčené jen pro členy skupiny

Feature list spreadsheet

Midday which never was

Součet článků v klíčích

dev

Call #1
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
11.7.2024 10:50 - sirien
Naoki: chtěl jsem takovou mít (štítek Materiály ke stažení je popravdě trochu useless), ale někdo to musí projít a přeštítkovat (protože pokud ty štítky nebudou konzistentní, tak se celá ta struktura zboří.
13.7.2024 16:21 - Dukolm
Aegnor píše:
Překvapuje mě, že se na článek nedostanu prokliknutím obrázku/názvu daného článku. Úmysl, nebo WIP?


Nadpis na HP je to chyba to napravím. Obrázky jsou asi k diskuzi to mě ani nenapadlo tam odkaz dávat.

Naoki píše:
slo by mit kategorii pro primo herni zdroje? napr. dobrodruzstvi, subclassy, aj.


Určitě máme možnost se štítky si hrát trochu více už jen tím že je nemusíme hned všude zobrazovat a plnit postupně ale jak zmiňuje Sirien znamená to projít obsah a ty štítky tam dát a nějěk je udržovat. Kdysi jsme vyjížděl nějaký data ke štítkům a Sirien to myslím nějak zpracovával. Zkusím dohledat.

Edit: Zde
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.079135894775391 secREMOTE_IP: 18.218.155.139